Close
Wybierz język
Białystok Białystok
Czechy
Praga Brno
Ukraina
Kijów
Łotwa
Ryga
Białoruś
Mińsk
Słowacja
Bratysława
Stany Zjednoczone
Nowy Jork
Sprzątanie w prezencie Sprzątanie w prezencie
Sprzątanie w prezencie Sprzątanie w prezencie
Czechy
Ukraina
Łotwa
Białoruś
Słowacja
Stany Zjednoczone
Pranie narożnika (4 os)

Pranie narożnika (4 os)

U nas za tę usługę zapłacisz
od 136.00 zł
Pranie narożnika (4 os)

Od czego zależy cena - pranie kanapy w domu?

Nie da się ukryć, że tapicerka jest to specyficzny materiał, który z reguł użytkowany jest intensywnie. Ponadto materiał ten jest dość trudny w samodzielnym czyszczeniu, w związku z czym, wynajęcie profesjonalnej firmy sprzątającej, która zrobi to za nas, jest wręcz obowiązkowa. Warto także dodać, że w tapicerce niebywale łatwo osadza się roztocze i kurz! Wypranie takiego materiału pozwala bardzo dokładnie oczyścić kanapę, czy narożnik, ze wszystkich zanieczyszczeń. Oprócz tego usługa ta pomoże zniwelować wszelkie nieprzyjemne zapachy, która ulatniają się z tapicerki. Niemniej jednak ile kosztuje pranie kanapy? Cena jest zależna od:

  • wielkości mebla,
  • rodzaju mebla - kanapa, narożnik, a może fotel,
  • stopnia zabrudzenia mebla,
  • czasu i terminu wykonania usługi,
  • miejsca zamieszkania klienta,

Ile kosztuje pranie kanapy w domu typu narożnik?

Bezsprzecznie rozpiętość cenowa za usługę czyszczenia tapicerek kanap, narożników, czy foteli jest duża. Warto więc oddać do czyszczenia od razu kilka mebli. Ile kosztuje pranie kanapy typu narożnik? Cena za jego wypranie będzie zależała od jego wielkości. Za wypranie dużego narożnika zapłacimy od stu sześćdziesięciu do dwustu złotych. Jeżeli jednak materiał narożnika jest bardzo delikatny lub tapicerka jest skórzana, to warto liczyc się z większymi kosztami za usługę.

Ile kosztuje pranie kanapy w domu na morko?

Pranie kanapy na mokro to zdecydowanie wyższy koszt, aniżeli pranie kanapy na sucho. Nic dziwnego, ponieważ firma sprzątająca musi do tego zużyć o wiele więcej produktów, a także włożyć w sam proces czyszczenia więcej pracy. Najpopularniejsze środki, jakie są używane przez większość firm sprzątających, aby uprać na mokro kanapę to pianka do czyszczenia kanapy, a także płyn do prania tapicerki meblowej. Ile kosztuje pranie kanapy? Już odpowiadamy:

  • cena za upranie na mokro małej kanapy to około 120 złotych,
  • uprawie trzyosobowej kanapy to natomiast koszt 140 złotych,
  • za upranie jednoosobowego fotela będziemy musieli wydać 35-50 złotych,

Niemniej jednak warto pamiętać, że jeżeli Twoja kanapa lub fotel wykonany jest z delikatnego materiału, to koszt uprawnia go na mokro będzie większy. Ile kosztuje pranie kanapy w tym przypadku? Tutaj warto doliczyć kilkadziesiąt złotych więcej. Ponadto niektóre firmy doliczają także cenę za paliwo dojechania do domu klienta.

Ile kosztuje pranie kanapy na sucho?

Do wyczyszczenia kanapy na sucho firmie sprzątającej głównie potrzebny jest dobrej jakości odkurzacz, parownica, a także odpowiednia chemia. Warto pamiętać, że urządzenia, którymi posługują się profesjonaliści, są wysokiej jakości i niestraszne im żadne plamy, ani roztocza. Taka usługa trwa krócej aniżeli pranie tapicerki na mokro, w związku z czym cena jest niższa. Ile kosztuje pranie kanapy na sucho? Ceny są podobne do ich tradycyjnego mycia, lecz wcześniej należy zasięgnąć informacji, jak zostanie wyceniona indywidualnie każda usługa.