Close
Wybierz język
Białystok Białystok
Czechy
Praga Brno
Ukraina
Kijów
Łotwa
Ryga
Białoruś
Mińsk
Słowacja
Bratysława
Stany Zjednoczone
Nowy Jork
Sprzątanie w prezencie Sprzątanie w prezencie
Sprzątanie w prezencie Sprzątanie w prezencie
Czechy
Ukraina
Łotwa
Białoruś
Słowacja
Stany Zjednoczone
Pranie kanapy dwuosobowej

Pranie kanapy dwuosobowej

U nas za tę usługę zapłacisz
od 112.00 zł
Pranie kanapy dwuosobowej

Pranie kanapy i mebli tapicerowanych – dlaczego jest tak ważne?

Przy regularnych porządkach swojego domu lub mieszkania zwykle zajmujemy się odkurzaniem i myciem na mokro podłóg, czyszczeniem łazienki oraz porządkowaniem kuchni. Nie zapominamy o przetarciu blatów i mebli z kurzu. Jednak tak przeprowadzone sprzątanie własnych kątów to tylko powierzchowne odświeżanie przestrzeni. Jedną z czynności, która powinna odbywać się raz na jakiś czas, jest pranie kanapy i odświeżanie wszystkich mebli tapicerowanych w domu. Kanapa od lat jest sercem każdego salonu, na którym wypoczywa cała rodzina. Z tego względu nie da się uniknąć plam i zabrudzeń, które prędzej czy później pojawią się na meblach. W dodatku pot, starty naskórek i okruszki jedzenia przenikają do głębszych warstw materaca w kanapie i stają się idealną pożywką dla niebezpiecznych mikroorganizmów, roztoczy i pajęczaków. Systematyczne pranie kanapy to konieczność, jeśli w domu przebywają alergicy. Pomoże to w utrzymaniu świeżości całego pomieszczenia, a także higienicznych warunków podczas codziennego relaksu na ulubionej kanapie.

Pranie kanapy Warszawa – zamów usługę z profesjonalną ekipą sprzątającą CleanWhale

Samodzielne pranie kanapy to spore wyzwanie dla amatorów porządkowania. Przede wszystkim należy ustalić, z jakiego materiału jest wykonane obicie kanapy i czy środki czystości znajdujące się w domu nie wpłyną negatywnie na delikatne mikrowłókna w materiale tekstylnym. Domowe próby ubrania mebli wypoczynkowych mogą zakończyć się fiaskiem i trwałym uszkodzeniem tapicerki. Pomimo istnienia wielu domowych sposobów na czyszczenie i odświeżenie mebli tapicerowanych, warto wcześniej upewnić się, że sok z cytryny nie odbarwi delikatnego obicia, a gramatura materiału nie pochłonie zbyt dużej ilości wody, co może przełożyć się na utworzenie się pleśni w głębokiej warstwie gąbki. Chcąc skutecznie przeprowadzić pranie kanapy we własnym domu oraz mieć pewność, że każda plama zostanie dokładnie wywabiona, warto skorzystać z usług wykwalifikowanego serwisu sprzątającego CleanWhale. Fachowcy dzięki użyciu profesjonalnego sprzętu skutecznie pozbędą się nawet starych i trudnych do usunięcia zabrudzeń, a także usuną wszelkie bakterie i grzyby z głębokich warstw gąbki. Z ekipą CleanWhale zyskujesz pewność, że kanapa w domowym salonie jest idealnie odświeżona i czysta.

CleanWhale – sprawne i precyzyjne pranie kanapy Warszawa

W CleanWhale najważniejsze jest zadowolenie i satysfakcja klienta z wykonanej usługi. Doświadczenie i setki współpracujących z nami klientów stanowi dowód na to, że jesteśmy firmą godną zaufania. Z CleanWhale masz pewność, że usługi są wykonywane starannie i z dbałością o szczegóły. Przekonaj się sam i nawiąż z nami współpracę. Twoja kanapa w naszych rękach będzie prezentować się jak tuż po zakupie.