Close
Wybierz język
Białystok Białystok
Czechy
Praga Brno
Ukraina
Kijów
Łotwa
Ryga
Białoruś
Mińsk
Słowacja
Bratysława
Stany Zjednoczone
Nowy Jork
Sprzątanie w prezencie Sprzątanie w prezencie
Sprzątanie w prezencie Sprzątanie w prezencie
Czechy
Ukraina
Łotwa
Białoruś
Słowacja
Stany Zjednoczone
Pranie narożnika (7+ os.)

Pranie narożnika (7+ os.)

U nas za tę usługę zapłacisz
od 160.00 zł
Pranie narożnika (7+ os.)

Sposoby na domowe pranie kanapy - koszty

Czyszczenie tapicerki mebli może odbywać się poprzez samodzielne zastosowanie środków chemicznych lub też istnieje możliwość skorzystania z usług firmy sprzątającej.

Koszty prania kanapy w przypadku drugiej opcji, niejednokrotnie są dość atrakcyjne z wielu względów. Samodzielne czyszczenie tapicerki wiąże się z koniecznością zaznajomieniem technik prania oraz dobrania odpowiednich produktów myjących. W przypadku usług profesjonalisty nie trzeba się martwić, że niechcący zniszczymy ulubiony mebel. Osoba ta posiada niezbędną wiedzę oraz wie jakich środków użyć.

Koszty prania kanapy zaczynają się już od 120 zł za usługę, która uwzględnia również dojazd do klienta. Zaletą wynajęcia profesjonalisty jest nie tylko zaoszczędzenie czasu, ale i jego efektywna praca. Trzeba również zaznaczyć, iż cena może się różnić w zależności od wielkości czyszczonego mebla oraz jego stopnia zabrudzenia.

Nie wyrzucaj starych mebli - pranie kanapy to mniejszy koszt niż zakup nowej

Uwielbiasz swoją kanapę? Mimo to zastanawiasz się nad jej wyrzuceniem, ponieważ jest zabrudzona, a ty nie wiesz, jak sobie poradzić z usunięciem plam? Koszty prania kanapy są zdecydowanie tańsze niż kupno nowego mebla, bo koszt zaczyna się juz od 120zł za małą kanapę. Porównywalnie zakup nowego mebla jest związany z wydaniem kilku tysięcy złotych w zależności od jego rodzaju oraz wielkości.

Pranie kanapy, a koszty związane ze wspomnianą usługą są zatem korzystniejsze. Ponadto przyczyniasz się tym samym do nadania drugiego życia ulubionym meblom. Przekłada się to na korzyści dla środowiska, ponieważ unikasz dodatkowych odpadów (funkcjonowanie w stylu Zero Waste). Kolejnym atutem jest duża oszczędność czasu i twojej energii. Korzystając z usług fachowca, masz pewność i gwarancję, że kanapa powróci do stanu pierwotnego.

Profesjonalne pranie kanapy, koszt - jak jest wyliczany?

Aby poznać dokładne koszty prania kanapy, należy zapoznać się z cennikiem usług. Możesz to zrobić na trzy sposoby m. in. telefonicznie lub online Jak są wyliczane koszty prania kanapy?

Każda działalność rynkowa ma konkretne ceny i usługi. Firma sprzątająca, która wyświadcza profesjonalne czyszczenie tapicerki meblowej bierze pod uwagę specyfikę mebla m. in. jego:

  • rodzaj (kanapa, fotel, sofa),
  • wielkość.

Dodatkowo w koszt prania kanapy wliczany jest:

 

  • dojazd do klienta,
  • zakup środków czystości,
  • godziny pracy fachowca.

 

Podana cena na stronie jest zatem orientacyjna i zawsze wymaga potwierdzenia jej na miejscu.

Niskie koszty prania kanapy - czego się wystrzegać?

Nie znając specyfiki pracy firmy sprzątającej zajmujących się czyszczeniem mebli, warto mieć na uwadze parę istotnych faktów. Należą do nich:

  • koszty prania kanapy muszą być adekwatne co do rodzaju i intensywności zabrudzęń, czyli warto zwrócić uwagę na rodzaj usług oraz porównać je z cenami rynkowymi,
  • dobrze, jeśli świadczony zakres obowiązków jest obfity w pozytywne komentarze na stronie działalności i nie tylko np. recenzja na YouTube,

Co jeszcze warto wiedzieć na temat kosztów prania kanapy? Czego się wystrzegać?

Natknąłeś się na bardzo niską cenę za usługę? Zatem wypadałoby to sprawdzić. Najlepiej w tym przypadku skontaktować się bezpośrednio z usługodawcą oraz zaznajomić z działaniem firmy sprzątającej. Dość niskie koszty za świadczenie mogą wynikać np. z małego doświadczenia firmy, która będzie wykonywać usługę, a co za tym idzie, jest ryzyko, że zamiast wyczyszczenia tapicerki może zostać uszkodzona.