Close
Wybierz język
Białystok Białystok
Czechy
Praga Brno
Ukraina
Kijów
Łotwa
Ryga
Białoruś
Mińsk
Słowacja
Bratysława
Stany Zjednoczone
Nowy Jork
Sprzątanie w prezencie Sprzątanie w prezencie
Sprzątanie w prezencie Sprzątanie w prezencie
Czechy
Ukraina
Łotwa
Białoruś
Słowacja
Stany Zjednoczone
Pranie fotela

Pranie fotela

U nas za tę usługę zapłacisz
od 40.00 zł

Pranie fotela w domu – dlaczego warto regularnie dbać o tapicerkę?

Pranie fotela i innych mebli pokrytych tapicerką należy do czynności wymagających szczególnej uwagi. Ze względu na codzienne korzystanie z ulubionych foteli wypoczynkowych i ich nadmierną eksploatację ciężko uniknąć plam i zabrudzeń powstałych wskutek normalnego użytkowania. Dodatkowo domowe zwierzęta nie ułatwiają nam zadania w kwestii utrzymania mebli i foteli w idealnym stanie.

Fotele jako element mebli wypoczynkowych stanowią obowiązkowe wyposażenie każdego domu i mieszkania. Ten produkt ma za zadanie nie tylko dobrze prezentować się i uatrakcyjniać wnętrze, ale przede wszystkim być wygodnym meblem, umożliwiającym relaks po całym dniu pracy i wypełniania obowiązków. Ogromnym minusem tapicerki jest to, że pochłania ona kurz, brud, wilgoć i świetnie przyciąga włosy oraz sierść czworonogów. Pranie fotela i mebli tapicerowanych należy do koniecznych obowiązków, jeśli chcemy utrzymać meble w doskonałym i higienicznym stanie.

Pranie fotela i skuteczność domowych metod

Z pewnością wielu z nas zna przynajmniej kilka domowych sposobów na usunięcie wierzchnich plam i zabrudzeń z tapicerki mebli. Pranie fotela można wykonać przy użyciu naturalnej pasty z wody i sody oczyszczonej, roztworu wody i cytryny lub nanosząc proszek do prania wilgotną ściereczką bezpośrednio na plamę. Jednak przeprowadzając pranie fotela samodzielnie w domu, trzeba pamiętać, że łatwo zniszczyć lub wybielić tekstylny materiał. Tapicerka i gąbka, z jakiej wykonano meble, idealnie chłoną wilgoć. Właśnie dlatego trzeba uważać, aby nie przesadzić z ilością wody nanoszonej na powierzchnię.

W przeciwnym razie woda dostanie się do głębszych warstw, czego efektem będzie siedlisko pleśni i grzybów. Stosowanie chemicznych detergentów do prania tapicerek może spowodować wybielenie materiału tapicerki, dlatego należy upewnić się, że produkty są przeznaczone dokładnie do posiadanych materiałów. Pranie fotela wymaga od nas dużej cierpliwości i pochłania sporą ilość czasu. Warto sięgnąć po pomoc fachowców, którzy szybko i sprawnie rozprawią się z brudną tapicerką i odświeżą fotele w domu.

CleanWhale – pranie fotela z profesjonalną ekipą sprzątającą

Serwis sprzątający CleanWhale dzięki swojemu bogatemu doświadczeniu doskonale wie, jak sprawnie wyprać fotele i inne meble tapicerowane. Dzięki korzystaniu z certyfikowanego sprzętu przeznaczonego do prania tapicerek, każde zabrudzenie i plama zostanie trwale usunięta. Zaawansowany sprzęt pozwala także na docieranie do głębokich warstw foteli, przez co wszystkie roztocza i bakterie zostaną trwale usunięte. Personel CleanWhale wykonując usługę sprzątania i prania mebli wypoczynkowych daje Ci potrzebny komfort i relaks w idealnie czystych i bezpiecznych warunkach. Zarezerwuj dogodny termin i godzinę, a po realizacji ciesz się odświeżonymi meblami.