Close
Wybierz język
Białystok Białystok
Czechy
Praga Brno
Ukraina
Kijów
Łotwa
Ryga
Białoruś
Mińsk
Słowacja
Bratysława
Stany Zjednoczone
Nowy Jork
Sprzątanie w prezencie Sprzątanie w prezencie
Sprzątanie w prezencie Sprzątanie w prezencie
Czechy
Ukraina
Łotwa
Białoruś
Słowacja
Stany Zjednoczone
Porządek i czyszczenie wnętrza szafy

Porządek i czyszczenie wnętrza szafy

U nas za tę usługę zapłacisz
od 24.00 zł
Porządek i czyszczenie wnętrza szafy

Czyszczenie szafy i garderoby — od czego zacząć?

Wiosenne porządki to nie jedyny okres w roku, w którym można skontrolować ubrania w swojej garderobie i przeprowadzić kompleksowe czyszczenie szafy. W końcu z pewnością każdemu z nas zdarzyło się kupić jakąś rzecz i przez kilka lat nie oderwać od niej oryginalnej metki. Organizacja ubrań przyczyni się do większej decyzyjności w kwestii wyboru ubioru, a porządek w szafie bez wątpienia ułatwi codzienne funkcjonowanie. Zabierając się za czyszczenie szafy, warto na początku podzielić odzież na te do chodzenia po domu i te na wyjścia. Następnie wystarczy pogrupować ubrania kategoriami i ułożyć w szafie po kolei — najpierw koszulki, spodnie, bluzy, swetry, sukienki. Sprytnym trikiem będzie ułożenie strojów według częstotliwości noszenia. W końcu nie jest zaskoczeniem fakt, iż większość osób stale nosi swoje ulubione na dany moment rzeczy. Jeśli myśl o samodzielnym czyszczeniu szafy nie motywuje Cię do działania, zapoznaj się z bogatą ofertą na usługi sprzątające od CleanWhale. Fachowcy w swojej dziedzinie sprawnie pozbędą się bałaganu w każdej garderobie.

Czyszczenie szafy — poznaj sprawdzone triki na utrzymanie porządku

Jednym ze sposobów na utrzymanie porządku w swojej szafie jest stosowanie dwóch prostych zasad. Pierwsza z nich polega na tym, że kupując nową część garderoby, trzeba się zastanowić, jaką starą rzecz z szafy można nią zastąpić. Taki trik umożliwi zdobycie dodatkowego miejsca w szafie na nowe zakupowe perełki. Kolejną metodą jest stosowanie zasady trzech miesięcy. Ten sposób pokochały nie tylko fanki minimalistycznego stylu życiu, ale także perfekcjonistki organizacji w garderobie i utrzymywania porządku. Zasada polega na tym, że jeśli nie używałeś danej rzeczy przez ostatnie trzy miesiące, to czas się z nią pożegnać. Pod uwagę nie bierzemy ubrań przydających się na konkretny sezon lub pogodę. Stosując te dwa sprawdzone sposoby, możesz mieć pewność, że raz przeprowadzone czyszczenie szafy umożliwi utrzymanie nienagannego porządku na długo.

Czyszczenie szafy — oddaj swoją garderobę w ręce profesjonalistów

Profesjonalny serwis sprzątający CleanWhale to firma, której możesz zaufać. Wieloletnia obecność w branży sprzątającej, ogromne doświadczenie i wyłącznie wykwalifikowany oraz przeszkolony personel sprawia, że do każdego klienta podchodzimy indywidualnie i z pełnym zaangażowaniem. Każde zlecenie jest realizowane przy użyciu bezpiecznych dla zdrowia i środowiska środków czystości oraz zaawansowanego sprzętu z aktualnymi certyfikatami. Z CleanWhale nie musisz przejmować się żadnym bałaganem. Zapoznaj się z naszą bogatą ofertą i wybierz usługę dopasowaną do Twoich osobistych preferencji. Do podstawowego pakietu sprzątającego możesz dodać usługę czyszczenie szafy jako uzupełniającą opcję. Złożenie zamówienia na naszej stronie internetowej zajmie Ci mniej niż kilka minut. Zarezerwuj dogodny dla siebie termin realizacji i dołącz do grona zadowolonych klientów. Nawiąż współpracę z CleanWhale i podaruj sobie komfort, jakiego potrzebujesz.